Essa

Hei, meie siin.

Tegime kahepeale blogi, et olla cool hip paar.
Ei, aga tegelikult tuli mõnda aega tagasi selline tunne, et vahel on mõtteid, mida võiks ka teistega jagada. Need mõtted võrsuvad nii meievahelistest vestlustest ja avastusest kui ka isiklikest kogemustest ja tähelepanekutest. Blogi siht on anda lugejale midagi juurde – uusi teadmisi või mõtteainet. Meid võiks lühidalt iseloomustada kui teadlikku toitumist ja eluviise austav paar, kes on kirglikud selle suhtes, mida teevad ja millesse usuvad.

Meist veidi:

Marika on pisike, kuid energiat täis nutikas neiu. Ta on väga avatud ja mõistev. Mitte ainult pole teda lihtne kuulata, vaid ta on ka suurepärane kuulaja. Tal on igale oma seisukohale põhjendus ja vastus ning talle väga lihtsalt häma ei aja. Talle ei meeldi, et inimesed teevad loodusele haiget selleks, et oleks mugavam ja odavam oma isekat elu elada.

Sergo on päris omaenda inimene. Tal on õnnestunud kujundada oma elu täpselt selliseks nagu on soovinud, seda julgete otsuste, kindla meele ja õige suhtumisega. Sergo kannab endas tohutut motivatsiooni õppida ja areneda, uusi asju teada saada, kartmatust uute situatsioonidega kohaneda ja stiilipuhast talenti olla õnnelik.